Bun venit!
Conectare

Mi-am uitat parola

Blue Style - phpbb3

In jos

Blue Style - phpbb3

Mesaj Scris de Admin la data de Mier Aug 31, 2011 4:00 pm

Creator - Emanuel
Versiune -
CSS Personalizat - Da
Culori predominante - alb & albastru
Compatibila pe browserele -
Dificultate -
Descriere - Dupa ce m-am tot saturat sa fac teme care necesitau editarea templateurilor mi-am zis sa fac si eu o tema phpbb3 si uite ca am reusit in cele din urma. Iar asa am deosebita placere sa va prezint prima mea tema phpbb3.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut continut
Admin
Bou!
Bou!

Data de inscriere : 31/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Braila

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum